07.12.2021

ЗВІТ ЗА РІК РОБОТИ ДЕПУТАТА ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ІГОРЯ ГАЯ

У День місцевого самоврядування про рік роботи на посаді прозвітував перед виборцями депутат Хмельницької обласної ради Ігор ГАЙ.

іГОР гай, ДЕПУТАТ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

 • Кількість депутатських звернень – 60
 • Кількість депутатських запитів – 10
 • Налагоджена співпраця з усіма громадами округу.
 • Створено 7 фракцій «За майбутнє»: у Кам’янець-Подільській міській ТГ, Гуменецькій, Жванецькій, Китайгородській, Орининській, Слобідсько-Кульчієвецькій сільських ТГ, Староушицькій селищній ТГ.
 • Надано благодійної допомоги з депутатського фонду для 12 осіб на суму 30 000 грн.
 • Залучено кошти з обласного бюджету для потреб Жванецької, Староушицької, Китайгородської, Слобідсько-Кульчієвецької, Кам’янець-Подільської територіальних громад.

 1. Завершення газифікації Завальського напрямку (18 населених пунктів).
 2.  Ремонт автодороги загального користування місцевого значення Кульчіївці – Калиня Слобідсько-Кульчієвецької ТГ, протяжністю 4,6 км. 
 3. Забезпечення водопостачанням жителів с.Жванець Жванецької ТГ.
 4. Забезпечення водопостачанням жителів сс..Велика Слобідка, Врублівці, Боришківці Слобідсько-Кульчієвецької ТГ.
 5. Забезпечення водопостачанням жителів с.Оринин Орининської ТГ.
 6. Виділення з обласного бюджету коштів на реконструкцію каналізаційних очисних споруд у смт Стара Ушиця Староушицької ТГ.
 7. Виділення коштів з обласного бюджету на капітальний ремонт системи опалення спортивного комплексу «Гіпократ» Кам’янець-Подільського фахового медичного коледжу,
 8. Розробка обласної Програми для забезпечення інсуліновими помпами дітей області, хворих на цукровий діабет І типу.
 9. Виділення коштів для Кам’янець-Подільського фахового медичного коледжу на ремонт даху, аудиторій, кабінетів та оновлення пошкодженого майна внаслідок буревію.
 10. Передбачення коштів у Програмі підвищення безпеки дорожнього руху в Хмельницькій області на облаштування безпечних пішохідних переходів біля навчальних закладів, що знаходяться поблизу автодоріг обласного та міжнародного значення.

КЛЮЧОВІ ДЕПУТАТСЬКІ ЗВЕРНЕННЯ ЩОДО ПРОБЛЕМНИХ ПИТАНЬ РЕГІОНУ

1. До виконавчого директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Мироновича А.В щодо необхідності облаштування належного залізничного переїзду по вул.Князів Коріатовичів у м.Кам’янець-Подільський.

2. До голови Хмельницької облради Лабазюк В.О. щодо сприяння у фінансуванні обласної Програми розвитку АПК на 2017-2021 рр. у частині підготовки кадрів для агросектору.

3. До сесії Жванецької сільської ради щодо встановлення пам’ятника Герою України Анатолію Корнєєву.

4. До голови Хмельницької обласної ради Лабазюк В.О. щодо передачі приміщень ліквідованого Кам’янець-Подільського обласного дитячого спеціалізованого санаторію ліцею «Славутинка» Хмельницької обласної ради.

5. До голови Хмельницької обласної ради Лабазюк В.О. щодо проведення реконструкції покрівлі Кульчіївецького ліцею Слобідсько-Кульчієвецької ТГ.

6. До голови Хмельницької обласної ради Лабазюк В.О. щодо проведення капітального ремонту двох навчальних корпусів Жванецького ліцею Жванецької ТГ.

7. До голови Хмельницької обласної ради Лабазюк В.О. щодо придбання кисневої станції для КНП «Багатопрофільна ЦРЛ» Слобідсько-Кульчієвецької ТГ.

8. До голови Кам’янець-Подільської РДА Анур’єва О.В. щодо ремонту доріг загального користування місцевого значення району.

9. До голови Хмельницької ОДА Гамалія С.В. щодо капітального ремонту автодороги Р24 Голоскві через Улянівку Гуменецької ТГ.

10. До голови Хмельницької обласної ради Лабазюк В.О. щодо необхідності підтримки звернення депутатів обласної ради про доопрацювання законопроекту №5600 при його розгляді у Верховній Раді України та відкликання законопроекту №5636.

11. До голови Хмельницької ОДА Гамалія С.В. щодо захисту прав та інтересів трудового колективу ДП «Нігинський кар’єр».

12. До директора Кам’янець-Подільського РЕМ Грубі Г.Б. щодо упорядкування лінії електромережі №72, яка проходить вздовж міжнародної траси Н03 попри сс..Колибаївка, Ходорівці, Гаврилівці, Жванець.

13. До Міністра аграрної політики та продовольства України Лещенка Р.М. та до т.в.о. голови Державного агентства меліорації і рибного господарства України Забуги А.О. щодо впорядкування діяльності рибоохоронного партуля.

14. До Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради щодо ремонту автодороги Тарасівка – Баговиця, а також щодо перейменування на честь 30-річчя Дня Незалежності вулиці в с.Калиня іменем Народного Героя України Дана Колісника.

15. До голови Хмельницької ОДА Гамалія С.В. та начальника ДП «Хмельницька обласна служба місцевих автодоріг» щодо включення в перелік для капітального ремонту на 2022 рік автодоріг Шутнівці – Баговиця та Кульчіївці – Калиня.